Naujas numeris – jau prekyboje!

Nors sena gera liaudies išmintis moko vasarą galvoti apie roges, vis dėlto šiandien taip norisi pasimėgauti puiku oru, atostogomis ir visais tais malonumais, kuriuos dovanoja saldus žodžių junginys – vaikystė ir vasara. Net jei ta vaikystė – nebe mūsų, o mūsų vaikų. Juk ne paslaptis, kad tapę tėvais visus vaikystės džiaugsmus išgyvename dar kartą, ir tai yra vienas nuostabiausių dalykų, kurį patiriame susilaukę vaikų.

Bet kas gi nutiko? Kodėl tas rogių motyvas vis neišeina iš galvos ir neleidžia pernelyg atsipalaiduoti? Nieko nuostabaus! Juk kaip tik dabar vertėtų pasirūpinti ne tik kelionių vaistinėle, bet ir suplanuoti mažylio sveikatos patikrinimą, apgalvoti, kaip dar galėtumėte pagelbėti atžalėlei kuo geriau pasiruošti pirmai klasei, paskatinti paauglį bent kiek palankesniu žvilgsniu įvertinti knygos skaitymo idėją. Dabar visa tai neatrodo labai aktualu, bet štai prabėgs dar keletas vasaros mėnesių, ir ūmai suvoksite: to reikėjo jau vakar.

Tad kaip suderinti nerūpestingus malonumus ir atidų rūpestį? Ir, žinoma, kaip viską suspėti? Ką gi, jūs jau atsivertėte šį žurnalą, taigi, visai netrukus rasite ir daugumą atsakymų į jums rūpimus klausimus. Mėgaukimės vasara ir rūpinkimės savo atžalėlėmis drauge!