KOSMOPARK – pirmoji kosmoso paroda Lietuvoje!

Vilniuje įsikūrė naujas pramogų bei edukacijų centras "Kosmopark". Tai pirmoji kosmoso paroda Lietuvoje, kurioje pristatomos daugiau nei 40 interaktyvių zonų, su galimybe apsilankyti erdvėlaivio imitacijoje, tarptautinėje galaktinėje stotyje,  išbandyti kosminį simuliatorių NASA, pajusti gravitaciją ir net susitikti su ateiviais.

Vilniuje įsikūrė naujas pramogų bei edukacijų centras KOSMOPARK. Tai pirmoji kosmoso paroda Lietuvoje, kurioje pristatomos daugiau nei 40 interaktyvių zonų, su galimybe apsilankyti erdvėlaivio imitacijoje, tarptautinėje galaktinėje stotyje,  išbandyti kosminį simuliatorių NASA, pajusti gravitaciją ir net susitikti su ateiviais. Labiau pasinerti į kosminį gyvenimą galėsite ir su siūlomais parodoje astronautų kombinezonais, kurių dėka kiekvienas vaikas pasijaus tikru edvėlaivio nariu, o su specialiomis pirštinėmis net ir pabandys atlikti mechnizmo remontą. Prisijunkite prie nuotykių pilnos kelionės Visatos begalybėje ir tyrinėkite ją kartu.

Paroda vyks iki pat rudens,  kasdien nuo 10 iki 20 val., joje organizuojamos grupinės ekskursijos su gidais, kurybinės dirbtuvės bei laukiami ir pavieniai lankytojai. Kainos: Vaikams (nuo 4 iki 14m.) – 9,90 eur (darbo dienomis) / 11,90 eur (šventiniu laikotarpiu ir savaitgaliais) Suagusiems: (nuo 15m.) – 13,90 eur (darbo dienomis) / 15, 90  eur (šventiniu laikotarpiu ir savaitgaliais) Vaikams iki 3m.(imtinai) bei žmonėms su negalia įėjimas nemokamas.

Adresas: Konstitucijos 7, PC “Europa”, Vilnius

Video: https://youtu.be/k3u75SkyzNE?feature=shared

Svetainė: https://kosmopark.ue/

Telefono nr.: +37066553557