ATRADIMAS – žaidimai vaikams internete

Su nuolaidos kodu MAZYLIS20 taikoma –20 % nuolaida privačių narysčių įsigijimui. 

Neretai mes, tėvai, gamindami valgyti, važiuodami automobiliu, laukdami eilėse, būdami artimųjų, draugų kompanijose ar norėdami bent kiek atsipūsti vaikams įbrukame telefoną arba vadinamąją planšetę.

Tai tapo patogus ir įprastas, bene kasdienis vaiko nuraminimo būdas. Tačiau kartu iškyla klausimų – kaip dažnai mes, svarbiausi vaiko ugdytojai, domimės mūsų mažyliams prieinama informacija internete? Kiek pasveriame kiekvieno žiūrėto vaizdo įrašo prasmingumą ir naudingumą vaiko raidai? Ar gali kad ir dešimt minučių, vaiko praleistų žaidžiant su išmaniuoju įrenginiu, tapti prasmingos? Tikrai taip! Atradimas – edukaciniai žaidimai vaikams internete.

www.chickimap.com – tai spalvinga internetinė svetainė su patraukliais personažais Čikiais. Joje gausu matematinių, kalbos ugdymo ir pažinimo žaidimų, skirtų 3–8 metų vaikams. Mažieji žaisdami mokosi pažinti spalvas, geometrines figūras, ūkio ir miško gyvūnus, pievos gyventojus, įsimena kūno dalių ir drabužių pavadinimus, atpažįsta emocijas ir jausmus, o svarbiausia – susipažįsta su raidžių ir skaičių pasauliu, įgunda rašyti, skaityti ir skaičiuoti. Patogu tai, kad prie kiekvieno žaidimo pateikiama trumpa informacija tėveliams apie tai, ką vaikas išmoks žaisdamas pasirinktą žaidimą.

Toks mokymosi procesas bus ne tik prasmingas, bet ir smagus. Žaidimų kūrėjai atliepė esminius ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų raidos ypatumus: ryškios spalvos, judantys personažai, melodijos, garsai ir žvaigždučių rinkimo sistema su galutine scena – pagyrimu pritraukia vaikų dėmesį bei sukelia norą kartoti žaidimą. Tai ypač svarbu lavinant specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų dėmesį bei įgūdžius.

Beje, www.chickimap.com yra viena iš nedaugelio šviečiamojo pobūdžio svetainių, kurioje žaidimai profesionaliai įgarsinti lietuvių kalba. Todėl vaikas išmoks taisyklingus daiktų, objektų, reiškinių pavadinimus praturtindamas savo kalbos žodyną. Taip pat yra pasirinkimas naršyti po svetainę ar žaisti ir kitomis kalbomis – anglų, rusų, lenkų, tad galima įgyti užsienio kalbų pradmenis.

Kad žaidimai būtų prieinami, reikia įsigyti savaitės, mėnesio arba trijų mėnesių narystę. Taip pat juos gali įsigyti ir organizacijos: valstybiniai ar privatūs darželiai, nevyriausybinės įstaigos ir mokyklos. Apmokėjus narystę suteikiama prieiga prie visų edukacinių žaidimų.

Beje, visi jie skirstomi į kategorijas: ,,jaunesniems“ ir ,,vyresniems“. Atsižvelgiant į tai bus lengva parinkti turinį, kuris tinka būtent Jūsų vaikui. Žaidimų trukmė skirtinga. Štai nemokamas ,,Spalvoti Čikiai“, kuris prieinamas visiems, yra pats trumpiausias, o kiti, nelygu vaiko gebėjimai, žaidžiami 5–15 min.

Neabejotinai www.chickimap.com mokomųjų žaidimų vaikams internetinė svetainė – tai tikras atradimas ir puiki edukacija mažyliams. Juk per žaidimus mokomasi pažinti aplinkinį pasaulį bei įgyjama daug svarbių ir naudingų kasdieniame gyvenime būtinų įgūdžių.

Su nuolaidos kodu MAZYLIS20 taikoma –20 % nuolaida privačių narysčių įsigijimui.