Oficialiai pristatome naują šventiškai pasipuošusį pirmąjį 2018-ųjų MAŽYLĮ!

 

 Jame skaitykite…
…Numerio tema – „Nauja pradžia“. Joje apie tai, kaip tinkamai nusiteikti ir pasiruošti kūdikio atkeliavimui į namus. Psichologė papasakojo, ką išgyvena ir kuo skundžiasi mamos pirmaisiais mėnesiais, o gydytoja – apie tai, kaip pasirūpinti naujagimio nagučiais, bambute ir kitais reikaliukais.
…Straipsnyje „Garbės žodis, nuo naujų“ – apie tai, kiek svorio nėštumo metu gresia priaugti ir kaip užkirsti kelią emociniam persivalgymui.
…Fotografo Mariaus Čepulio iš Čepulio fotoklajonės pasakojimas apie tai, kodėl kartais norisi nakvoti ne namie, o miške, ir apie tai, kas būna, kai namie su mažais vaikais auga iguana bei tarantulas.
…Psichologijos rubrikoje gvildensime temas apie vaikus, kurie bijo nepažįstamų žmonių, apie vaikus, su kuriais darželyje niekas nedraugauja, ir apie tuos, kurie nenori tėvams pasakoti, kaip jiems sekėsi.
…Auklėjimo rubrikoje aptarsime, kaip įmanoma apsieiti be bausmių, kurių vietą šiais laikais turėtų pakeisti natūralios pasekmės.
…Nuoširdus kaunietės Vilijos pasakojimas apie tai, kaip teko iš naujo mokytis džiaugtis gyvenimu po to, kai susilaukė vaikelio su negalia.
…Taip pat – darbeliai, kuriuos galėsite padaryti kartu su vaikais, atsakymai į jūsų klausimus, konkursai ir jūsų atsiųstos mažylių nuotraukos.