„Mažylio“ liepos numeryje skaitykite…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šį „Mažylio“ numerį vertėtų perskaityti visų mažųjų pikčiurniukų tėvams. Apie tuos vaikus, kurie daug verkia, zyzia, isterikuoja arba mušasi su broliais, yra net keturi šio numerio temos straipsniai. Juos perskaitę tikrai savo vaiką suprasite geriau ir žinosite, kaip išmintingiausia elgtis, kai jis kitą kartą vėl iškels sceną.

TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė apie tai, kad sūnus, kurio susilaukė, būdama 42 m., suteikė daug džiaugsmo ir įkvėpimo… Tačiau kartais dirbti būna lengviau nei būti namuose.

Dainininkas Grūdas apie tai, kad pirmieji trys mėnesiai, susilaukus dvynukų, buvo tikrai sunkūs, o dabar, priartėjus pirmajam berniukų gimtadieniui, pavyksta visai neblogai susitvarkyti. Tiesa, abiem su žmona tenka suktis kaip vijurkams.

Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė į klausimus apie liepos mėnesio aktualijas atsakinėja kartu su savo dukrele Lėja, kuri išaiškina, kodėl baseine maudytis geriau negu jūroje.

Dr. Urtės Neniškytės, biochemijos ir smegenų vystymosi specialistės, klausinėjome apie tai, kaip, remdamasi savo mokslinėmis žiniomis, augina dukrytę: ar stengiasi ją lavinti nuo mažumės, ar vengia maisto priedų bei daržovių su nitratais ir pan.

Taip pat – daug kitų įdomių temų, vasariškų veiklų bei vaišių pasiūlymai, konkursai, atsakymai į jūsų klausimus ir jūsų atsiųstos vaikų nuotraukos.