Naujame gegužės žiedais pražydusiame MAŽYLIO numeryje skaitykite…

…Svečiuose – Vytautas Kernagis jaunesnysis su žmona ir sūnumis. Jis papasakos apie tai, kokius auklėjimo principus perėmė iš savo tėvų, ir apie tai, kodėl nepritaria draudimams nei auklėjant vaikus, nei priimant įstatymus LR Seime, kuriame dabar dirba.

… Dar tris šaunias pašnekoves turėsime numerio temoje apie verslias mamas. Juvelyrė Viktorija Orkinė, kirpėja Rūta Morozovienė ir drabužių kūrėja Kristina Vitkė papasakos apie tai, kaip joms sekėsi derinti verslą ir motinystę (dvi iš jų dirbo net iš gimdymo namų!), ir duos patarimų mamoms, kurios taip pat svajoja apie nuosavą verslą. Na, o ketvirtame numerio temos straipsnyje psichologė, asmenybės ugdymo specialistė ir finansų ekspertė pakomentuos, ką verta apgalvoti toms, kurios svarsto, ar į darbą grįžti anksčiau, ar dar pabūti namie su vaiku.

…Apie natūraliąją kūdikių higieną, kurią praktikuojantys tėvai sugeba vaikus auginti be sauskelnių – jie pagal kelių mėnesių vaikelio siunčiamus ženklus atpažįsta, kada jis nori atlikti reikalą, ir laiku pasiūlo jam puoduką!

…Logopedė straipsnyje apie vaikų kalbos raidą aiškiai išvardins, kokius garsus turėtų skleisti kūdikis ir kada mažam vaikui metas pradėti tarti žodžius bei sakinius, o kada jau reikėtų susirūpinti.

…Kaip elgtis, jeigu penkiametis ar šešiametis į pasiūlymą eiti į savo kambarį ir nusiraminti atrėžia: „Gal tu pati eik į savo kambarį ir nusiramink?“

…Straipsnyje „Tėvų skyrybų šmėklos“ aptariamos įvairios vaikų reakcijos į tėvų skyrybas ir keblios jų iškylančios situacijos.

…Taip pat – daug kitų aktualių straipsnių, konkursų, specialistų atsakymai į jūsų klausimus ir jūsų atsiųstos vaikučių nuotraukos!