Kovo mėnesio MAŽYLYJE skaitykite…

…Numerio tema – „Auginame mergaites“. Joje mergaičių tėvai gaus daug patarimų, ką daryti, kad dukra augtų tvirta, pasitikinti savimi, siekianti tikslų, bet tuo pačiu ir mergaitiška. Vieną pagrindinės temos straipsnį tiesiog privaloma perskaityti visiems tėčiams – juk jie dar labiau nei mamos gali padėti dukroms pasijusti gražioms ir apsaugotoms nuo negandų.
…Numerio svečiai Vilhelmas ir Viktorija Čepinskiai pasakoja, kaip vaiką ugdydami pasitelkia klasikinę muziką. Panašu, kad tai tikrai veiksminga – jų metukų amžiaus dukrytė moka daugiau, nei didelė dalis jos bendraamžių.

…Straipsnyje „Nėra kvailų klausimų apie kūdikį“ aptarsime dalykus, kurių naujagimių tėvai kartais nedrįsta paklausti gydytojo, bet atsakymus sužinoti nori…

…Straipsnyje „Taškai, raminantys verksmą“ tėveliai, auginantys kūdikį, kuris, atrodo, vis verkia ir verkia, sužinos, kokių aktyvių taškų masažas galbūt padės mažylį nuraminti.

…Temą apie vienišas mamas parengėme, pastebėję, kad tarp mūsų skaitytojų nemažai tokių mamų. Mus konsultavusi psichologė pati sūnų augina viena, taigi gerai išmano tokių mamų išgyvenamas aktualijas – tikrai turėtų praversti jos patarimai, ką daryti, kai atrodo labai sunku, ar kaip neturint „tikros“ šeimos pasijusti laiminga…

…Namie šįkart siūlysime pasigaminti „darbelių su blizgesiu“ iš folijos, kurią, žinia, vaikai labai mėgsta. Iš folijos galima pasigaminti ir ledų, ir kardų, ir papuošalų, ir… skafandrą skrydžiui į kosmosą.

… „Patirčių“ rubrikoje tinklaraštininkė, seminarų vedėja Vilma Juškienė pažers praktiškų patarimų, ką daryti, kad su vaikais sutarti būtų lengviau, ir prisipažins, kokių problemų auklėjant sūnų ir dukrą kyla jai pačiai. Kita rubrikos herojė Eglė – apie savo praktikuojamą „Theta“ gydymą ir apie tai, kaip skiriasi darbo paieškos, kai CV yra įrašas apie mažus vaikus ir kai jis išbrauktas…

…Rubrikoje „Trumpai apie gyvenimą“ septynių vaikų mama Sabina prisipažins, kad labiausiai suvaržyta ji jautėsi tuomet, kai augino vieną vaiką, o vaikų skaičiui augant sugebėjo pasijusti laisvesnė.

…Kovo MAŽYLYJE rasite ir kitų temų apie vaikų sveikatą, mitybą, psichologiją, lavinimą ir auklėjimą. Taip pat jame – konkursai bei prizai, atsakymai į jūsų klausimus ir jūsų atsiųstos vaikų nuotraukos.